Napište objednací číslo, zvolte množství a objednejte:

+

Pomáháme

Během své existence se Starkl zahradník  snaží pomáhat tam, kde je pomoci nejvíce potřeba. Především se zaměřujeme na oblast zdravotnictví . Sponzorsky podporujeme například:

Donor - Starkl

Sdružení  Donor je dobrovolným, nevládním, neziskovým sdružením občanů a právnických osob, které spojuje program podpory a psychosociální pomoci pacientům po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodinám a zdravotnickému personálu.

www.donor.cz

 

Diakonie

Diakonie je nestátní, nezisková organizace zaměřená na poskytování péče, pomoci a podpory lidem s mentálním a kombinovaným postižením a jejich rodinám.

www.diakonie-caslav.cz

 

jedličkův ústav - nadace

Základním posláním Nadace Jedličkova ústavu je shromažďování finančních prostředků a jiných hodnot za účelem pomoci dětem a mladým lidem s postižením, rozvoje a obnovy Jedličkova ústavu, podpory sociální a pracovní rehabilitace a integrace handicapovaných osob do společnosti.

www.nadaceju.cz

 

diakonie zvonek

Diakonie ČCE - Středisko Zvonek v Praze 4 Poskytujeme podporu a pomoc osobám s mentálním případně kombinovaným postižením v pobytových i ambulantních službách

diakonie-zvonek.cz