Napište objednací číslo, zvolte množství a objednejte:

+

Nové logo zásilkové služby

josef starkl logo 2016  


Se sezónou PODZIM 2016 přichází také jedna výrazná změna, které si jistě všimnou nejen pravidelní zákazníci našeho eshopu. 
Touto změnou je nové logo zásilkové služby firmy Starkl.

 
Změna loga vychází z nové grafiky katalogu zásilkové služby. Chystaný vzhled katalogu bude upřednostňovat přehlednost a současně chce zvýraznit mnohaletou tradici firmy Starkl. Jako ideální způsob pro skloubení těchto prvků se ukázal stále více oblíbený retro-styl. Bylo tedy rozhodnuto, že ve stejném duchu narhnou grafici i nové logo zásilkové služby.   


Pro nové logo zásilkové služby byla vybrána osobnost stávajícího majitele, pana Josefa Starkla III, který v Rakousku vystupuje v médiích jako odborník a poradce pro veřejnost k problematice zahrad a pěstování rostlin.

Od jara 2016 má rakouská veřejnost možnost sledovat pod názvem GARTENKULT pořad pro kutily a zahrádkáře na celostátní stanici ORF III, ve které Josef Starkl III uvádí zajímavé tipy a rady pro zahrádkáře a představuje nové trendy v pěstování. 
  josef starkl logo 2016
josef starkl logo 2016  

Díky více jak 100 leté tradici rodinné zahradnické firmy Starkl, má pan Josef Starkl III množství cenných zkušeností nejen z pěstování rostlin ve vlastních zahradách a školkách, ale také neocenitelné poznatky z reakcí zákazniků firmy Starkl z celé Evropy. 


V novém logu zásilkové služby se tedy odráží právě osobnost zkušeného zahradníka, pana Josefa Starkla III, který představuje garanci profesionálního přístupu a tradici léty ověřené firmy.